Thomas Bach díszdoktorrá avatásán a padel olimpiai jövője is szóba került

Augusztus 20-án, államalapításunk ünnepén a Testnevelési és Sporttudományi Egyetem díszdoktorrá avatta Thomas Bachot, a Nemzetközi Olimpiai Bizottság korábbi, ma már tiszteletbeli elnökét. Ez a cím a legnagyobb elismerések egyike, amely Magyarországon külföldinek adható, így valódi történelmi pillanat volt az egyetem falai között. Az eseményen jelen volt dr. Pákay Péter, a Magyar Padel Szövetség alelnöke is,…